tour.RK-Ukraina.com
туристичний інформаційний ресурс
МЕНЮ
Швидкий пошук...


Зимовий відпочинок в Україні

Лід, сніг та веселий сміх


Зима… Холодна пора… Але ж скільки радості й тепла можна отримати чимдуж з’їжджаючи з гори, граючи в сніжки… Пропонуємо підбірку занять для «доброго, веселого і корисного зігріву» ~=)… 

Лижі
Трохи історії: найстаріша лижа була знайдена у Швеції і мала вигляд дошки шириною 10 см та довжиною 110 см, її вік оцінюється в 4500 років, як не дивно, але за останніми даними першовідкривачами катання на лижах вважають китайців. Дивина, де Швеція, і де Китай. ~=)
Існує багато типів лиж різної форми для різних потреб. Та саме гірські лижі зараз мають велику популярність, оскільки саме на них катаються на лижних курортах і новачки, і професіонали.
Отже, якщо за вікном біло, а на душі сумно — після першого ж спуску прилив адреналіну та хорошого настрою гарантовано! Не вмієте кататися — шукайте інструктора, повірте воно варте.

Сноуборди
Ця справа, скажу вам, трохи для «більших відчайдухів». Ще б пак — зв’яжіть собі ноги і спробуйте встояти під горою, але факт — хто відчув в собі впевненість на сноуборді, дивиться на лижників звисока. Ну, а які вже викрутаси виробляти на сноуборді можна, то вже окрема тема.
І на останок: оскільки, часто, катання на сноуборді проходить на непідготовлених схилах і на великих швидкостях, для захисту рекомендуємо використовувати різноманітну екіпіровку — шоломи, захист суглобів, спини, рук. Веселих вражень!

Сани
Так, дитинство — суперова пора. Та на санах можна розважитися і в дорослому віці, тим більше на сучасних, з кермом. Погодьтесь, тут нема що говорити, треба просто вдягатися і вперед на гору.

Сноутюби
Такий собі неконтрольований спуск на надувних «ватрушках» (камерах) по спеціально підготовленій трасі — «жолобу». От тут вам і адреналін, і настрій, і масаж «п’ятої точки» — все включено!

Снігоходи
Такий собі зимовий мотоцикл-скутер. Тут без слів — потужна річ.

Ковзани
Чи то для любителів роликів, придумали зимовий варіант «швидкого пересування» чи навпаки, так чи інакше річ класна. Льодовий майданчик, приємна музика і море задоволення, а ще якщо кохана людина поруч…

Веселої зими!


Лід, сніг та веселий сміх
Гірськолижні курорти України

Популярне


Проживання на узбережжі Азовського моря
Харчування на узбережжі Азовського моря
Відпочинок та розваги на узбережжі Азовського моря

Статті


Літній відпочинок в Україні
Гірськолижні курорти України
Розваги для екстрималів
Туристичні перлини України
Косівський ринок
Україна фестивальна

Поділитися
Додатки у соціальних мережах


ВКонтакті
Facebook